Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

Bilety lotnicze Briritish Airways

Promocja przy przelotach w klasie CLUB WOLD!

   

Uprzejmie informujemy o naszej nowej promocji, dzieki której pasażerowie British Airways kupując do 31 maja 2010 bilet w klasie biznes CLUB WORLD otrzymają w jedną stronę możliwość bezpłatnego przelotu w klasie pierwszej FIRST.

Taryfy dostepne są we wszystkich systemach rezerwacyjnych.Klasy rezerwacyjne w kabinie Club World to D,C,J w kabinie First to A. Doloty do i z Londynu w klasie J.

Warunki promocji:

  • Sprzedaż od 5 maja 2010 do 31 maja 2010
  • Podróż od 5 maja 2010 do 30 wrzesnia 2010, wyjatek stanowi Johannesburg oraz Cape Town wyloty od 15 lipca 2010 do 30 września 2010
  • Podwyższenie taryfy mozliwe tylko na jednym odcinku i musi byc określone w momencie dokonywania rezerwacji
  • Maksimum pobytu- 1 rok
  • Minimum pobytu - nie ma okreslonego
  • Zmiany - dozwolone
  • Zwrot - dozwolone

oto lista kierunków

kierunek   pełna cena*
     
TORONTO   12740
VANCOUVER   14336
HONG KONG   13870
SHANGHAI   14850
BOSTON   11755
CHICAGO   11055
DALLAS   14780
HOUSTON   14778
LOS ANGELES   14782
SAN FRANCISCO   14782
MIAMI   12755
NEW YORK   11170
PHILADELPHIA   11755
PHOENIX   14780
SEATTLE   14780
WASHINGTON   11455
MUMBAI   12640
DELHI   12690
JOHANNESBURG   14960
CAPE TOWN   14960

pełna cena*- zawiera opłaty lotniskowe, paliwowe, podatki.

Cena uzależniona jest od dziennych kursów i może ulec zmianie bez uprzedzenia.

 

Informacje nt. linii British Airways

Terminal 5

Przeprowadzka z końcem marca 2008 do nowego wpaniałego terminalu, przeznaczonego wyłącznie dla British Airways, zrewolucjonizuje sposób podróżowania wyznaczając nowe trendy.

Super nowoczesny, wart 4.3 miliarda funtów Terminal 5 zapewni pasażerom British Airways nieporównywalne standardy wygody, łatwości procesu odprawy, najnowocześniejszy system zarządzania bagażami i największy kompleks poczekalni na świecie – to wszystko składać się będzie na to niebywałe doświadczenie podróżnych.

Na Terminalu 5 będzie można robić wspaniałe zakupy w luksusowych sklepach takich jak Harrods, Coach i Prada, oraz Paul Smith, Ted Baker i Reiss. Będzie rownież cała gama restauracji – od Giraffe i Carluccio's do Caviar House i Gordon Ramsay.

Dostęp do Terminalu 5 jest łatwy, wyjścia do samolotów są zlokalizowany w taki spośob, żeby zminimalizować dystans konieczny do pokonania; usprawniona Kontrola Graniczna pozwoli pasażerom na szybkie przejście po odbiór bagaży.

Na Heathrow Terminal 5 nigdy nie będziesz daleko od wyjścia do samolotu, możesz korzystać z wygód poczekalni odlotowej prawie do samoego odlotu. Niektóre samoloty będą odlatywały z Satelity B Terminalu 5, do którego można się dostać specjalnym chodnikiem transmisyjnym, który może przewieźć do 6,500 pasażerów na godzinę - droga trwa 50 sekund. Kursuje co 90 sekund.

Do Terminalu 5 można dojechać autobusem, autokarem, pociągiem, Heathrow Express'em lub metrem. Podróżując samochodem lub taksówką łatwo zauważyć lepszy dostęp z autostrady i zwiększoną ilość miejsc do parkowania.

Przesiadki

Przez to, że wiekszość naszych samolotów przylatywać będzie na ten jeden terminal będziemy mogli znacznie uprościć wszelkie procesy związane z przesiadkami zapewniająć w ten sposób gładki i bezproblemowy transfer.Lokując biuro przesiadek w głównej hali przylotowej, usprawniając Kontrolę Graniczną i wprowadzając nowoczesny system bagażowy, zapewnimy bezstrsowe doświadczenie naszym pasażerom.

Poczekalnie

Najprawdopodobniej, najbardziej luksusowy i największy kompleks poczekalni spośród wszystkich lotnisk na świecie, mogący pomieścić do 2.500 pasażerów. Dla przylatujących i odlatujących pasażerów te poczekalnie i galerie mogą stanowić prawdziwe sanktuarium.

Ważne informacje

Odprawa online

To najłatwiejszy sposób odprawienia się, zapewniający najlepszy wybór miejsca w samolocie. Możesz to zrobić z domu, z biura lub z pokuju hotelowego, na 24 godziny przed odlotem. W ten sposób oszczędzisz mnóstwo czasu bo po przyjeździe na lotnisko idziesz prosto do stanowiska kontroli bezpieczeństwa, omijasz kolejki do stanowiska odpraw. Jeśli podróżujesz z bagażem nie tylko ręcznym, zostawiasz go w jednym z 96 stanowisk Szybkiej Odprawy bagażu (Fast Bag Drop).

Czas potrzebny od momentu przyjazdu na lotnisko do przejścia kontroli bezpieczeństwa to nie wiecej niż 10 minut.†

Gotowy do odlotu

Żeby umożliwić punktualny odlotość musisz przejść check-in i kontrolę bezpieczeństwa co najmniej na 35 minut przed odlotem. Jeśli będziesz później możesz już nie być przyjęty na pokład.

Kontrola paszportowo-wizowa dla pasażerów podróżujących tylko z bagażem ręcznym

Jeśli lecisz na odcinku międzykontynentalnym lub europejskim do Moskwy, Sankt Petersburga, Pragi lub Kijowa i odprawiłeś się online lub w kiosku samoobsługowym na terminalu, musisz przejść do jednego ze stanowisk paszportowo-wizowych zanim przejdziesz do stanowiska kontroli bezpieczeństwa. Jeżeli podróżujesz z bagażem nadawanym, Twój paszport i wiza będą sprawdzone przy stanowisku Fast Bag Drop lub przy Customer Service Desk.

Kontrola bezpieczeństwa dla podróży krajowych (wewnątrz Wielkiej Brytanii)

Żeby umożliwić pasażerom miedzynarodowym i krajowych skorzystanie ze wszystkich udogodnień Terminalu 5 (wspaniałych sklepów, restauracji i poczekalni) wprowadziliśmy biometryczny system sprawdzania pasażerów krajowych. Szybko i bezpiecznie skanujemy odciski palców przy kontroli bezpieczeństwa i ponownie przy wchodzeniu na pokład samolotu. Zaraz po wejściu na pokład te dane sa usunięte z systemów.

Transfery na Terminalu 5

Zdziwisz się jak łatwo jest przesiadać się na Terminalu 5. Nowe centrum przesiadek - Flight Connection, ulokowane w samym sercu terminala, blizko wyjść z hali przylotów. Wystarczy 20 minut od wyjścia z samolotu do dotarcia do Flight Connections. Stamtąd możesz przejechać autobusem na inny terminal na Heathrow, jeżeli tego wymaga twoje połączenie.

 

tanie loty tanie bilety lotnicze
tanie loty
11/07/18
Australia, Azja i Nowa Zelandia z Krakowa razem z FlyDubai czytaj więcej ›
13/04/18
Bilety do Australii i Nowej Zelandii z jedną przesiadką PLL LOT czytaj więcej ›
03/04/18
Targi Kanton - edycja wiosna 2018, bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, ubezpieczenia, wizy. Kompleksowa obsługa wyjazdu na targi. czytaj więcej ›
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Darmowe loty, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Blog o podróżach: KochamLatanie