Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

W naszym biurze możesz zakupić ubezieczenia turystyczne firm:

 

Europejskie

Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) jest wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym sie w ubezpieczeniach podróży. Firma z siedzibą w Monachium, założona w 1907 roku jest obecnie reprezentowana, poprzez własne spółki oraz spółki stowarzyszone, w 20 krajach europejskich.

Specjalizacja w dziedzinie w dziedzinie ubezpieczeń podróży pozwala na wypracowanie wysokich standardów współpracy z branżą turystyczną oraz wykorzystania doświadczeń z obu rynków przy tworzeniu oferty ubezpieczeniowej.

"Europejskie", który stawia sobie za cel zdobycie uznania branży turystycznej. Pragniemy dorównać pozostałym spółkom Grupy ERV, otrzymującym od kilku lat główne nagrody jako najlepszy partner branży turystycznej.

 

 

Signal Iduna

Grupa SIGNAL IDUNA zaczęła rozważać możliwość inwestycji w Polsce pod koniec roku 1997, biorąc w pierwszym rzędzie pod uwagę czynniki makroekonomiczne takie jak PKB, poziom inflacji i stopę bezrobocia oraz niezwykle dynamiczny w tym czasie rozwój sektora MŚP, który w roku 1997 stanowił bez wątpienia główną siłę napędową polskiej gospodarki. W drugiej połowie roku 1999 otworzone zostało biuro w Warszawie. Licencje firma uzyskała w lipcu 2001, w październiku rozpoczęła działalność operacyjną spółka SIGNAL IDUNA Życie Polska, w styczniu 2002 - SIGNAL IDUNA Polska - spółka majątkowa.
Grupa zainwestowała w swoje polskie spółki 70 mln zł.

Firma uhonorowana została  w roku 2003 ZŁOTYM LAUREM (nagrodą przyznawaną przez JURY w skład którego wchodzą między innymi przedstawiciele Związku Rzemiosła Polskiego oraz Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług) za współpracę z rzemiosłem oraz wspieranie inicjatyw małej i średniej przedsiębiorczości.


Jesteśmy pewni, że SIGNAL IDUNA stanie się wkrótce firmą o ugruntowanej na polskim rynku renomie, ważnym partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, rzemiosła, sektora finansowego i klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta charakteryzowała się najwyższym poziomem produktów i usług. Nasze cele zamierzamy osiągać dzięki stosowaniu w pracy najnowszych technologii informatycznych.

  • Nasze oferty przygotowujemy po przeprowadzeniu gruntownych badań i analiz polskiego oraz niemieckiego rynku ubezpieczeń.
  • Doskonale wyszkoleni pracownicy służą klientom fachową radą i pomocą.
  • Stosujemy najnowsze technologie informatyczne, jesteśmy zawsze dostępni, dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży oraz usługom internetowym i telefonicznym.
  • Zawsze można na nas liczyć, bo filozofią Grupy Signal Iduna jest długoletnie partnerstwo.

W Niemczech mamy klientów, którzy już od trzech pokoleń ubezpieczają u nas swoje życie i mienie. Chcemy, żeby podobnie było w Polsce.

tanie loty tanie bilety lotnicze
tanie loty
11/07/18
Australia, Azja i Nowa Zelandia z Krakowa razem z FlyDubai czytaj więcej ›
13/04/18
Bilety do Australii i Nowej Zelandii z jedną przesiadką PLL LOT czytaj więcej ›
03/04/18
Targi Kanton - edycja wiosna 2018, bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, ubezpieczenia, wizy. Kompleksowa obsługa wyjazdu na targi. czytaj więcej ›
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Darmowe loty, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Blog o podróżach: KochamLatanie