Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

dla firm

Zapraszamy do współpracy firmy z terenu całej Polski, tylko w naszym biurze, możemy specjalnie dla Twojej firmy uruchomić numer telefoniczny w Twojej strefie numeracyjnej, dzięki czemu Towja firma uzyska dedykowany numer telefoniczny na który będziesz dzwonił w stawce lokalnej!

FunFly Biznes to kompleksowa obsługa Twojej firmy i najnowsze technologie rezerwacji, dzięki którym uzyskasz łatwy i szybki dostęp do naszych usług:

 

 

Wszystkie usługi dostępne pod jednym adresem email: biznes@funfly.pl który traktowany jest w naszej firmie priorytetowo.

Ponadto dzięki współpracy z naszym biurem uzyskasz dostęp do stawek negocjowanych, niedostępnych w innych biurach, m.in. takich linii lotniczych jak:

Nasze biuro posiada akredytację IATA i corocznie przechodzi badania finansowe przez biegłego rewidenta, które są konieczne do utrzymania akredytacji IATA, nie posiadamy absolutnie żadnych zobowiązą wobec żadnej instytucji, specjalnie dla Ciebie możemy dostarczyć pisma o braku zaległości wobec ZUS, urzędu skarbowego i pozytwną opinię z banku, dzięki czemu masz pewność, że nasza firma nie zniknie z rynku z dnia na dzień.

iata

Kasjerzy lotniczy którzy obsługują Twoje rezerwacje to także m.in. właściciele firmy, dzięki czemu masz 100% pewności, że naprawdę zależy im na dobrej współpracy!

 

Jeśli nadal masz wątpliwości - po prostu sprawdź nasze ceny i przekonaj się, czy opłata serwisowa oferowana przez Twoje biuro podróży, wynosi tyle ile myślisz.., skontaktuj się z nami a opowiemy Ci jak działają nieuczciwe biura podróży, lub po prostu przeslij rezerwację wraz z propzycją cenową z innego biura a postaramy się obniżyć jego cenę!


Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie!

Michał Szczodrowski

kom. +48 606 296 568

tel. 22 207 21 88

email: biznes@funfly.pl

 

Nadal masz wątpliwości? - Po prostu sprwadź bez zobowiązań czy nie przepłacasz i wypełnij formularz

 

 

 

Oferta obsługi podróży służbowych w zakresie biletów lotniczych, kolejowych, rezerwacji hoteli i samochodów na całym świecie oraz ubezpieczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową na polskim rynku ofertą obsługi podróży służbowych pracowników Państwa firmy. Biuro Podróży FunFly jest profesjonalnym biurem z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta, współpracujemy z wieloma firmami w pełni zadowolonych z naszych usług. Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, jesteśmy w stanie uruchomić linię telefoniczną w dowolnej polskiej strefie numeracyjnej specjalnie dla Państwa* dzięki temu możemy zapewnić sprawną obsługę bez względu na siedzibę firmy.

Zobacz nasze referencje - tutaj

Współpracując z FunFly zyskujecie Państwo:

 

 

Biuro FunFly posiada akredytację IATA – Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego. IATA jest największą i najbardziej renomowaną światową organizacją zrzeszającą przewoźników lotniczych. Obecnie IATA zrzesza ponad 300 renomowanych linii lotniczych, które obsługują 95% regularnego ruchu pasażerskiego. IATA to gwarancja niezawodności świadczonych przez FunFly usług, a szczególnie bezpieczeństwa podróżujących. 

 

iata

 

Aktualnie 99% biletów lotniczych to bilety elektroniczne, przesyłane w formie e-maila i drukowane na zwykłej drukarce, bez żadnych kosztów w dowolne miejsce na ziemi, bilet taki w pełni zastępuje tradycyjny, papierowy dokument. Do odprawy konieczny jest tylko dokument tożsamości, dodatkowo można skorzystać z odprawy on-line na stronie danej linii lotniczej lub skorzystać ze stanowisk do samodzielnej odprawy, dzięki czemu oszczędzamy czas a obsługa pasażera na lotnisku jest skrócona do minimum.

Zalety biletu elektronicznego:

Gwarancja ceny

Bez względu na to czy podróżujecie Państwo regularną linią lotniczą czy jako przewoźnika wybraliście Państwo tzw. tanią linię lotniczą, nasze biuro zaproponuje Państwu zawsze najkorzystniejszy wariant podróży. Umożliwia nam to jednoczesne korzystanie z nowoczesnego systemu rezerwacyjnego AMADEUS dającego dostęp do 488 linii lotniczych świata. Specjalizujemy się również w rezerwacjach grupowych, wynajmie charterów oraz jesteśmy agentem Lufthansa Private Jet.

Trzy opcje podróży

W przypadku rezerwacji biletów lotniczych, nasz pracownik przedstawi Państwu trzy najkorzystniejsze warianty przelotu do miejsca docelowego zgodnie z podanymi przez Państwa kryteriami. Dzięki temu zyskujecie Państwo wymierny wpływ na wybór opcji podróży oraz wysokość ponoszonych przez Państwa kosztów i generowanych oszczędności.

Potwierdzenia rezerwacji

Zawsze, po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji w wersji elektronicznej. Potwierdzenie zawiera wszystkie istotne elementy dotyczące zamówionej podróży: numery rejsów, godziny przelotów, czas zgłoszenia się do odprawy, dane dotyczące zarezerwowanego hotelu lub samochodu oraz ceny zamówionych usług. Dzięki dołączonemu do potwierdzenia rezerwacji, generowanemu automatycznie linkowi istnieje możliwość natychmiastowego przejścia do modułu Check My Trip i skorzystania z wszelkich oferowanych przez niego udogodnień, jak np. sprawdzenie pogody w miejscu docelowym.

Ubezpieczenia

Oferujemy ubezpieczenia indywidualne do każdej podróży zagranicznej, specjalne oferty dla osób często podróżujących, współpracujemy z Signal Iduna oraz Europejskie.

Wynajem samochodów

Współpracujemy ze wszystkimi znanymi wypożyczalniami samochodów jak np. Avis czy Sixt, możliwy wynajem również z kierowcą, płatność możliwa poprzez nasze biuro lub karta kredytową na miejscu.

Rezerwacja hoteli

Rezerwujemy hotele w kraju i na świecie Posiadamy umowy z wybranymi hotelami w Polsce, które gwarantują naszym klientom dostęp do stawek niższych nawet do 50% niż bezpośrednio w hotelu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie systemów rezerwacji zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze stawki dostępne w momencie dokonywania przez Państwa rezerwacji. Umożliwiamy płatność za hotel za pomocą naszego biura lub bezpośrednio w hotelu.

Bilety kolejowe

Dla firm na terenie Warszawy, dostarczamy bilety kolejowe PKP, Eurocity, Intercity na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Wizowanie

Oferujemy pomoc w wizowaniu paszportów, paszport odbieramy z siedziby zamawiającego i po otrzymaniu wizy, dostarczamy na miejsce.

Incentive oraz Imprezy dla firm

Proponujemy również imprezy integracyjne a także imprezy firmowe zwane Team building. Imprezy firmowe dla firm, które zapewniamy, spotykają się zawsze z akceptacja pracodawców oraz, uczestniczących w nich, pracowników. Organizacja imprez integracyjnych jest procesem długotrwałym i pracochłonnym. Niekiedy jest także stresująca. Możesz tego wszystkiego uniknąć, korzystając z usług naszej firmy. W opinii wielu uczestników, przygotowywane prze nas imprezy integracyjne i imprezy firmowe (Team building) trwają zdecydowanie za krótko. Dobieramy poszczególne elementy każdego spotkania oraz staramy się by wszystkie imprezy firmowe zawsze zawierały jakąś niespodziankę – coś charakterystycznego, zapadającego w pamięć. Dewizą naszej firmy jest szybka i niezawodna organizacja imprez integracyjnych i imprez firmowych (Team building). Dlatego też, zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy i przedstawienia swoich, nawet najbardziej wyrafinowanych, oczekiwań dotyczących przebiegu i typu wyglądu imprez integracyjnych i imprez firmowych. Organizujemy imprezy firmowe i imprezy integracyjne nawet w najbardziej odległych krańcach Polski. Wiele zgłaszanych przez klientów ofert oraz pełne zaufanie do naszej firmy w ramach realizacji przebiegu spotkań integracyjnych, nadają naszej firmie duża renomę i pokazują, że organizacja imprez integracyjnych jest naszą specjalnością.

Formy współpracy

Biuro Podróży FunFly zawsze wychodzi na przeciw indywidualnym potrzebom swoich klientów. Kilkunastoletnia doświadczenie naszych pracownikó umożliwiły nam wypracowanie różnorodnych modeli współpracy, spośród których wybierzemy ten, który będzie najlepiej dostosowany właśnie do potrzeb Państwa firmy. Poza standardową formą współpracy, możemy Państwu również zaproponować bardziej zaawansowany model współpracy.

Outplant

Outplant w pełni zastępuje drogie w utrzymaniu biura implant, dzieki biletom elektronicznycm oraz innym usługom których potwierdzenie odbywa się tylko drogą elektroniczną. Jest to w pełni funkcjonalne biuro działające dokładnie tak samo jak implant, tylko nie zajmujące powierzchni biurowej Państwa firmy. Dodatkowo na Państwa życzenie wyznaczeni pracownicy naszego biura, zostaną dedykowani tylko i wyłącznie do obsługi Państwa firmy, zainstalujemy specjalnie wydzielone linie telefoniczne w dowolnej strefie numeracyjnej, których numery znane będą tylko pracownikom Państwa firmy, po godzinach pracy biura, połączenia takie są automatycznie przekierowywane na telefon komórkowy pracownika, który dzięki dostępowi do systemu rezerwacyjnego 24h dobę, może w każdej chwili dokonać zmian rezerwacji lub wystawić nowy bilet na wylot z dowolnego portu lotniczego na świecie. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom stosowanym przez nasze biuro potwierdzenie biletu elektornicznego otrzynują Państwo w ciągu kilku minut od potwierdzenia rezerwacji. Jest to gwarancja najwyższego poziomu obsługi dostosowanego tylko do Państwa wymagań.

Umowy Trójstronne

Podpisujemy umowy trójstronne pomiędzy Państwa firmą, naszym biurem oraz wybraną linia lotnicza, dzieki temu uzyskują Państwo dostęp do specjalnych taryf lotniczych.

Stawki specjalne FunFly

Posiadamy dostęp do stawek specjalnych przeznaczonych tylko dla naszego biura, m.in.. na linie Cathay Pacific, Air France, British Airways, KLM, Lufthansa i inne

Imprezy turystyczne

Sprzedajemy również imprezy turystyczne większości polskich touroperatorów m.in. Ecco Holiday, Alfa Star, SunFun, Exim Tours i inne.

Dostawa dokumentów

Wszystkie nasze usługi oraz faktury, dostarczamy drogą elektroniczną, na życzenie wysyłamy pocztą tradycyjną lub dostarczamy kurierem.

Faktury i płatności

Akceptujemy wszystkie formy płatności: przelew (dla firm z podpisaną umową, płatność z opóźnieniem – do ustalenia). Gotówka w naszym biurze lub płatna kurierowi. karta kredytowa inne formy transferu pieniędzy, np. western union. Zachęcamy do spokojnego rozwarzenia i przeanalizowania naszej oferty. W przypadku zainteresowania jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

*****************************************************************************

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Michał Szczodrowski

michal@funfly.pl

kom. +48 606 296 568

*****************************************************************************

 

Uwaga

Odpowiadamy na każdy email wysłany bezpośrednio lub z formularzy na stronie,

jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 24 godzin koniecznie poinformuj nas o tym telefonicznie.

Gwarantujemy szybką odpowiedź na każdy email.

Aktualności

11/07/18
Australia, Azja i Nowa Zelandia z Krakowa razem z FlyDubai czytaj więcej ›
13/04/18
Bilety do Australii i Nowej Zelandii z jedną przesiadką PLL LOT czytaj więcej ›
03/04/18
Targi Kanton - edycja wiosna 2018, bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, ubezpieczenia, wizy. Kompleksowa obsługa wyjazdu na targi. czytaj więcej ›
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Darmowe loty, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Projekt i wykonanie: Gawinet