AUSTRALIA

Nowa oferta na bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii

na rok 2019

Bilet w jedną stronę już za 2200 zł z opłatami! – już dostępne!

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych do Australii, po preferencyjnych cenach, w szczególności polecamy preferencyjne stawki dla osób do 26 lat, w cenie 2200,- zł z wszystkimi opłatami w jedną stronę lub 4600 zł w dwie strony, ważność biletu aż 12 miesięcy.

 

Oferta niedostępna w sprzedaży internetowej – prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem

 

 

 

Telefony

  • 22 207 21 88

Artur Zarzyński:

  • +48 509 070 077

Michał Szczodrowski:

  • +48 606 296 568

e-mail:Wyloty z: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów

Dolot do: Sydney, Melbourne, Perth, Adelaide, Brisbane, Cairns, atakże do Nowej Zelandii!

UWAGA: W zależności ob obłozenia samolotu, kursów walut, cen paliwa i opłat lotniskowych, ceny mogą się różnic, prosimy o bezpośredni kontakt w celu podania dokładnej ceny biletu.

W przypadku biletów lotniczych do Australii, zawsze polecamy bezpośredni kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia ceny, gdyż
posiadamy specjalne taryfy, które na kilka dni przed wylotem są tańsze niż w innych biurach i u przewoźników tzw. „low cost” oraz specjalne taryfy dla osób do 29 lat do Sydney, Perth, Brisbane, Cairns, Melbourne.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ceny biletów lotniczych do Australii kontakt

Australia – kraj położony na półkuli południowej, obejmujący najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Australia na powierzchni nie sąsiaduje z żadnym krajem, natomiast poprzez morza krajami sąsiadującymi z Australią na północy są: Indonezja, Timor Wschodni i Papua-Nowa Gwinea; na północnym wschodzie: Wyspy Salomona, Vanuatu oraz Nowa Kaledonia; na południowym wschodzie: Nowa Zelandia.

Australia jest jedynym państwem, które jest również kontynentem.

Stanowi szóste pod względem powierzchni państwo świata.