Dla firm

Szybki kontakt

firmy@funfly.pl

+48 606 296 568

+48 509 070 077

OFERTA DLA FIRM

 

Zapraszamy do współpracy firmy z terenu całej Polski, tylko w naszym biurze, możemy specjalnie dla Twojej firmy uruchomić numer telefoniczny w Twojej strefie numeracyjnej, dzięki czemu Towja firma uzyska dedykowany numer telefoniczny na który będziesz dzwonił w stawce lokalnej!

Nie masz czasu czytać dalej? Poproś o szybki kontakt z naszego biura!

lub wypełnij formularz zapytania tutaj

  FunFly Biznes to kompleksowa obsługa Twojej firmy i najnowsze technologie rezerwacji, dzięki którym uzyskasz łatwy i szybki dostęp do naszych usług:

  • bilety lotnicze ponad 600 linii lotniczych na całym świece, także „low cost”
  • bilety kolejowe Intercity
  • rezerwacje hotelowe na całym świecie w cenach niższych do 50% niż bezpośrednio w hotelu
  • wynajem samochodów na całym świecie
  • bilety promowe
  • bilety autokarowe, krajowe i zagraniczne
  • ubezpieczenia turystyczne
  • inne usługi, które sobie zażyczysz!

  Wszystkie usługi dostępne pod jednym adresem email: firmy@funfly.pl który traktowany jest w naszej firmie priorytetowo.

  Ponadto dzięki współpracy z naszym biurem uzyskasz dostęp do stawek negocjowanych, niedostępnych w innych biurach, m.in. takich linii lotniczych jak:

  • British Airways
  • Air France
  • KLM
  • Lufthansa
  • SAS
  • Cathay Pacific
  • i inne

  Nasze biuro posiada akredytację IATA i corocznie przechodzi badania finansowe przez biegłego rewidenta, które są konieczne do utrzymania akredytacji IATA, nie posiadamy absolutnie żadnych zobowiązą wobec żadnej instytucji, specjalnie dla Ciebie możemy dostarczyć pisma o braku zaległości wobec ZUS, urzędu skarbowego i pozytwną opinię z banku, dzięki czemu masz pewność, że nasza firma nie zniknie z rynku z dnia na dzień.

  iata

  Kasjerzy lotniczy którzy obsługują Twoje rezerwacje to także m.in. właściciele firmy, dzięki czemu masz 100% pewności, że naprawdę zależy im na dobrej współpracy!

  Jeśli nadal masz wątpliwości – po prostu sprawdź nasze ceny i przekonaj się, czy opłata serwisowa oferowana przez Twoje biuro podróży, wynosi tyle ile myślisz.., skontaktuj się z nami a opowiemy Ci jak działają nieuczciwe biura podróży, lub po prostu przeslij rezerwację wraz z propzycją cenową z innego biura a postaramy się obniżyć jego cenę!

  Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie!

  Michał Szczodrowski
  kom. +48 606 296 568
  tel. 22 207 21 88
  email: biznes@funfly.pl

  Oferta obsługi podróży służbowych w zakresie biletów lotniczych, kolejowych, rezerwacji hoteli i samochodów na całym świecie oraz ubezpieczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się z unikatową na polskim rynku ofertą obsługi podróży służbowych pracowników Państwa firmy. Biuro Podróży FunFly jest profesjonalnym biurem z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta, współpracujemy z wieloma firmami w pełni zadowolonych z naszych usług. Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, jesteśmy w stanie uruchomić linię telefoniczną w dowolnej polskiej strefie numeracyjnej specjalnie dla Państwa* dzięki temu możemy zapewnić sprawną obsługę bez względu na siedzibę firmy.

  Współpracując z FunFly zyskujecie Państwo:

  • rezerwacje i zakup najbardziej optymalnych pod względem kosztów biletów lotniczych krajowych i międzynarodowych (wszystkich przewoźników IATA oraz tanich linii lotniczych),
  • zachowanie najwyższej staranności przy wykonywaniu zamówienia,
  • organizowanie i zabezpieczenia kompleksowej realizacji zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami lokalnymi i krajów docelowych.
  • dołożenia wszelkich starań przez naszych pracowników umożliwiających taką organizację trasy podróży, która zapewni terminowe przybycie na miejsce przeznaczenia osób podróżujących,
  • stosowanie minimalnych cen dostępnych w danym terminie na danej trasie z zachowaniem uczciwości handlowej,
  • dostarczanie (bez dodatkowych opłat) zamówionych biletów, dokumentów ubezpieczeń oraz faktur za bilety do siedziby Zamawiającego w uzgodnionym terminie,
  • dostarczanie biletów lotniczych elektronicznych (Etix) na podany przez Zamawiającego adres e:mail. W przypadku, gdy na danej trasie nie ma możliwości wystawienia biletu elektronicznego, Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia biletów lotniczych w ramach umowy (bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zamawiającego) na wskazany przez Zamawiającego adres, w terminie z nim uzgodnionym,
  • oferowanie różnych (co najmniej 3-ch) wariantów połączenia z uwzględnieniem najkorzystniejszej ceny (z uwzględnieniem klasy standardu przelotu) i promocji( tzn. uwzględniające zniżki: grupowe /o ile występują warunki ich przyznania/, wynikające z terminu rezerwacji, połączeń weekendowych, wszelkich promocji), długości trasy oraz czasu podróży,
  • przyjmowanie zlecenia od Zamawiającego w formie pisemnej (e-mail, fax) lub telefonicznej,
  • przypominania o terminach wykupu rezerwacji (telefon, fax lub e-mail),
  • możliwość dokonywania zmian w rezerwacjach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zamawiającego,
   możliwości anulowania biletów lotniczych przed terminem wylotu, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wyznaczenie osoby posiadającej doświadczenie w realizacji podobnych zamówień, upoważnionych do kontaktu i obsługi Zamawiającego.
  • zapewnienie serwisu polskojęzycznego umożliwiającego rezerwację, wykup, zmianę dotychczasowych rezerwacji poza godzinami pracy biura ( 24h/dobę), za pomocą telefonu, faxu, poczty elektronicznej,
  • możliwość załatwiania wszelkich odwołań i reklamacji do linii lotniczych,
  • zapewnienia pakietu ubezpieczeń w trakcie podróży służbowej na wyjazdy zagraniczne w terminie zgodnym z zakupionym biletem lotniczym,
  • zapewnienie bezpłatnych kwartalnych raportów zawierających dane dotyczące zrealizowanych wyjazdów, poniesionych wydatków oraz uzyskanych oszczędności,
  • wyznaczenia koordynatora kontraktu odpowiedzialnego za prawidłową realizację kontraktu,
  • mozliwość negocjowania umów z liniami lotniczymi, dzięki którym możliwe jest uzyskanie rabatu od poszczególnych taryf jak również stawek specjalnych na najczęściej wykorzystywanych kierunkach,
  • możliwość negocjowania umów z sieciami hotelowymi, z których Zamawiajacy najczęściej korzysta, w celu uzyskania rabatów na noclegi( np. ACCOR, Marriot International, Orbis, Tubus, Gromada, Hilton, Best Western, SOKOS Hotels).
  • Dostęp do światowych technologii rezerwacji usług.

  Biuro FunFly posiada akredytację IATA – Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego. IATA jest największą i najbardziej renomowaną światową organizacją zrzeszającą przewoźników lotniczych. Obecnie IATA zrzesza ponad 300 renomowanych linii lotniczych, które obsługują 95% regularnego ruchu pasażerskiego. IATA to gwarancja niezawodności świadczonych przez FunFly usług, a szczególnie bezpieczeństwa podróżujących.

  iata

  Aktualnie 99% biletów lotniczych to bilety elektroniczne, przesyłane w formie e-maila i drukowane na zwykłej drukarce, bez żadnych kosztów w dowolne miejsce na ziemi, bilet taki w pełni zastępuje tradycyjny, papierowy dokument. Do odprawy konieczny jest tylko dokument tożsamości, dodatkowo można skorzystać z odprawy on-line na stronie danej linii lotniczej lub skorzystać ze stanowisk do samodzielnej odprawy, dzięki czemu oszczędzamy czas a obsługa pasażera na lotnisku jest skrócona do minimum.

  Zalety biletu elektronicznego:

  • może być wystawiony w dowolnym momencie zgodnie z zamówieniem telefonicznym lub internetowym, a potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest e-mailem rezerwacja może być dokonana nawet na kilkanaście minut przed odlotem samolotu.
  • bilet elektroniczny nie musi być odebrany z biura podróży, nie trzeba czekać na jego dostawę, jak również nie trzeba pamiętać, żeby zabrać go na lotnisko w przypadku zmian podczas podróży nie ma konieczności stawienia się w biurze linii lotniczej lub w biurze podróży w celu zaktualizowania biletu zgodnie z nowym planem podróży biletu elektronicznego nie można zgubić, a potwierdzenie może być drukowane wielokrotnie
  • mozliwość wystawienia na wylot z dowolnego miejsca na świecie.

  Gwarancja ceny

  Bez względu na to czy podróżujecie Państwo regularną linią lotniczą czy jako przewoźnika wybraliście Państwo tzw. tanią linię lotniczą, nasze biuro zaproponuje Państwu zawsze najkorzystniejszy wariant podróży. Umożliwia nam to jednoczesne korzystanie z nowoczesnego systemu rezerwacyjnego AMADEUS dającego dostęp do 488 linii lotniczych świata. Specjalizujemy się również w rezerwacjach grupowych, wynajmie charterów oraz jesteśmy agentem Lufthansa Private Jet.

  Trzy opcje podróży

  W przypadku rezerwacji biletów lotniczych, nasz pracownik przedstawi Państwu trzy najkorzystniejsze warianty przelotu do miejsca docelowego zgodnie z podanymi przez Państwa kryteriami. Dzięki temu zyskujecie Państwo wymierny wpływ na wybór opcji podróży oraz wysokość ponoszonych przez Państwa kosztów i generowanych oszczędności.

  Potwierdzenia rezerwacji

  Zawsze, po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji w wersji elektronicznej. Potwierdzenie zawiera wszystkie istotne elementy dotyczące zamówionej podróży: numery rejsów, godziny przelotów, czas zgłoszenia się do odprawy, dane dotyczące zarezerwowanego hotelu lub samochodu oraz ceny zamówionych usług. Dzięki dołączonemu do potwierdzenia rezerwacji, generowanemu automatycznie linkowi istnieje możliwość natychmiastowego przejścia do modułu Check My Trip i skorzystania z wszelkich oferowanych przez niego udogodnień, jak np. sprawdzenie pogody w miejscu docelowym.

  Ubezpieczenia

  Oferujemy ubezpieczenia indywidualne do każdej podróży zagranicznej, specjalne oferty dla osób często podróżujących, współpracujemy z Signal Iduna oraz Europejskie.

  Wynajem samochodów

  Współpracujemy ze wszystkimi znanymi wypożyczalniami samochodów jak np. Avis czy Sixt, możliwy wynajem również z kierowcą, płatność możliwa poprzez nasze biuro lub karta kredytową na miejscu.

  Rezerwacja hoteli

  Rezerwujemy hotele w kraju i na świecie Posiadamy umowy z wybranymi hotelami w Polsce, które gwarantują naszym klientom dostęp do stawek niższych nawet do 50% niż bezpośrednio w hotelu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie systemów rezerwacji zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze stawki dostępne w momencie dokonywania przez Państwa rezerwacji. Umożliwiamy płatność za hotel za pomocą naszego biura lub bezpośrednio w hotelu.

  Bilety kolejowe

  Dla firm na terenie Warszawy, dostarczamy bilety kolejowe PKP, Eurocity, Intercity na przejazdy krajowe i zagraniczne.

  Wizowanie

  Oferujemy pomoc w wizowaniu paszportów, paszport odbieramy z siedziby zamawiającego i po otrzymaniu wizy, dostarczamy na miejsce.

  Incentive oraz Imprezy dla firm

  Proponujemy również imprezy integracyjne a także imprezy firmowe zwane Team building. Imprezy firmowe dla firm, które zapewniamy, spotykają się zawsze z akceptacja pracodawców oraz, uczestniczących w nich, pracowników. Organizacja imprez integracyjnych jest procesem długotrwałym i pracochłonnym. Niekiedy jest także stresująca. Możesz tego wszystkiego uniknąć, korzystając z usług naszej firmy. W opinii wielu uczestników, przygotowywane prze nas imprezy integracyjne i imprezy firmowe (Team building) trwają zdecydowanie za krótko. Dobieramy poszczególne elementy każdego spotkania oraz staramy się by wszystkie imprezy firmowe zawsze zawierały jakąś niespodziankę – coś charakterystycznego, zapadającego w pamięć. Dewizą naszej firmy jest szybka i niezawodna organizacja imprez integracyjnych i imprez firmowych (Team building). Dlatego też, zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy i przedstawienia swoich, nawet najbardziej wyrafinowanych, oczekiwań dotyczących przebiegu i typu wyglądu imprez integracyjnych i imprez firmowych. Organizujemy imprezy firmowe i imprezy integracyjne nawet w najbardziej odległych krańcach Polski. Wiele zgłaszanych przez klientów ofert oraz pełne zaufanie do naszej firmy w ramach realizacji przebiegu spotkań integracyjnych, nadają naszej firmie duża renomę i pokazują, że organizacja imprez integracyjnych jest naszą specjalnością.

  Formy współpracy

  Biuro Podróży FunFly zawsze wychodzi na przeciw indywidualnym potrzebom swoich klientów. Kilkunastoletnia doświadczenie naszych pracownikó umożliwiły nam wypracowanie różnorodnych modeli współpracy, spośród których wybierzemy ten, który będzie najlepiej dostosowany właśnie do potrzeb Państwa firmy. Poza standardową formą współpracy, możemy Państwu również zaproponować bardziej zaawansowany model współpracy.

  Outplant

  Outplant w pełni zastępuje drogie w utrzymaniu biura implant, dzieki biletom elektronicznycm oraz innym usługom których potwierdzenie odbywa się tylko drogą elektroniczną. Jest to w pełni funkcjonalne biuro działające dokładnie tak samo jak implant, tylko nie zajmujące powierzchni biurowej Państwa firmy. Dodatkowo na Państwa życzenie wyznaczeni pracownicy naszego biura, zostaną dedykowani tylko i wyłącznie do obsługi Państwa firmy, zainstalujemy specjalnie wydzielone linie telefoniczne w dowolnej strefie numeracyjnej, których numery znane będą tylko pracownikom Państwa firmy, po godzinach pracy biura, połączenia takie są automatycznie przekierowywane na telefon komórkowy pracownika, który dzięki dostępowi do systemu rezerwacyjnego 24h dobę, może w każdej chwili dokonać zmian rezerwacji lub wystawić nowy bilet na wylot z dowolnego portu lotniczego na świecie. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom stosowanym przez nasze biuro potwierdzenie biletu elektornicznego otrzynują Państwo w ciągu kilku minut od potwierdzenia rezerwacji. Jest to gwarancja najwyższego poziomu obsługi dostosowanego tylko do Państwa wymagań.

  Umowy Trójstronne

  Podpisujemy umowy trójstronne pomiędzy Państwa firmą, naszym biurem oraz wybraną linia lotnicza, dzieki temu uzyskują Państwo dostęp do specjalnych taryf lotniczych.

  Stawki specjalne FunFly

  Posiadamy dostęp do stawek specjalnych przeznaczonych tylko dla naszego biura, m.in.. na linie Cathay Pacific, Air France, British Airways, KLM, Lufthansa i inne

  Imprezy turystyczne

  Sprzedajemy również imprezy turystyczne większości polskich touroperatorów m.in. Ecco Holiday, Alfa Star, SunFun, Exim Tours i inne.

  Dostawa dokumentów

  Wszystkie nasze usługi oraz faktury, dostarczamy drogą elektroniczną, na życzenie wysyłamy pocztą tradycyjną lub dostarczamy kurierem.

  Faktury i płatności

  Akceptujemy wszystkie formy płatności:
  przelew (dla firm z podpisaną umową, płatność z opóźnieniem – do ustalenia).
  Gotówka w naszym biurze lub płatna kurierowi.
  karta kredytowa
  inne formy transferu pieniędzy, np. western union.
  Zachęcamy do spokojnego rozwarzenia i przeanalizowania naszej oferty.
  W przypadku zainteresowania jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  *****************************************************************************

  Kontakt

  Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem:
  Michał Szczodrowski
  firmy@funfly.pl
  kom. +48 606 296 568

  *****************************************************************************

  Uwaga

  Odpowiadamy na każdy email wysłany bezpośrednio lub z formularzy na stronie,
  Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 24 godzin koniecznie poinformuj nas o tym telefonicznie.
  Gwarantujemy szybką odpowiedź na każdy email.