Bilety do Australii i Nowej Zelandii

Bilety do Australii i Nowej Zelandii

Nasze biuro specjalizuje się w sprzedaży biletów lotniczych na kierunkach do Australii i Nowej Zelandii. Posiadamy stawki specjalne, które są niedostępne w żadnej sprzedaży online, tylko po bezposrednim kontakcie z naszym biurem, głównie na linie:

Cathay Pacific

Qatar Airways

Emirates

Singapore Airlines

Korean Air

Przeloty wewnątrz Australii / Nowe Zelandii oferujemy na linie

Qantas

Virgin Australia

Jetstar

Air New Zealand

Fiji Airways

Oferujemy kompleksową obsługę, jeśli po drodze ze względu na połączenie wymagany jest nocleg, zapewniamy go w cenie biletu lotniczego, w innym przypadku nocleg może być również zrealizowany na życzenie pasażera, np. w Hong Kongu, Dubaju czy Sinapurze, w tych przypadkach oferujemy specjalne stawki hoteli dostępne tylko dla pasażerów określonych linii lotniczych.

Rezerwujemy konkretne miejsca na pokładzie, posiłki specjalne, kołyski dla dzieci czy opiekę dla osób starszych.

Zapomnij o szukaniu biletów do i wewnątrz Australii poprzez wyszukiwarki online, posiadamy specjalne stawki, w których połączenia wewnątrz Australii i Nowej Zelandii są po preferencyjnych cenach, lecąc w tym kierunku zwiedź przy okazji pół świata, zatrzymaj się na kilka dni w Hong Kongu, Dubaju lub Singapurze, przedstawimy Ci te propozycje.

Aby ułatwić obsługę pasażerów do Australii i Nowej Zelandii stworzyliśmy specjalną skrzynkę pocztową na którą prosimy kierować zapytania, gwarantujemy odpowiedź tego samego dnia, lub w przypadku późnej pory – dnia następnego.

australia@funfly.pl

lub specjalny numer telefonu dedykowany

dla pasażerów podróżująch do Australii i Nowej Zelnadii

22 203 49 69

******************

komórka / sms

509 070 077

******************

606 296 568

******************

W zapytaniu prosimy o podanie ilości osób, wstępnej trasy podróży oraz dat, ewentualnie innych wymagań.