Bilety lotnicze Qatar Airways

Bilety Lotnicze Qatar Airways

 

Linie lotnicze Qatar Airways wywodzą się z Kataru, są narodowym przewoźnikiem tego kraju i mają swoją siedzibę w Doha. Istnieją od 1994 roku. Qatar Airways oferuje połączenia do ponad 70 portów na całym świecie, w tym do takich destynacji jak Johannesburg, Cape Town, Dubai, Nairobi, Kathmandu, Mumbai, Malediwy, Seszele, Pekin, Shanghai i wiele innych. Linia jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych na świecie, dysponuje nowoczesną flotą ( średni wiek samolotu poniżej 3 lat ) składającą się wyłącznie z samolotów typu Airbus (łącznie 40 samolotów). Do 2015 roku linia planuje powiększyć swoją flotę do 130 maszyn. W 2009 roku do floty Qatar Airways dołaczą dwa Airbusy A380 ‘’Super Jumbo‘’. Linia oferuje serwis w klasach Ekonomicznej, Business i Pierwszej i jest jedną z niewielu linii lotniczych na świecie nagrodzonych prestiżowym tytułem ‘’5 Star Airline’’ w niezależnym rankingu Skytrax.

Swoim pasażerom Qatar Airways oferuje program stałego klienta pod nazwą Privilege Club, który jest między innymi partnerem popularnego programu Miles & More.

Z Polski linia oferuje dogodne połączenia z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia aż przez 9 portów Europejskich do wielu destynacji obsługiwanych przez Qatar Airways.

W najbliższym czasie linie lotnicze Qatar Airways rozszerzają siatkę swoich połączeń o trzy nowe destynacje –Amritsar (od 11 października 2009), Goa (od 25 października 2009) oraz Melbourne (od 06 grudnia 2009).

Nasze biuro posiada specjalne taryfy dla biur podróży, niedostępne w sprzedaży on-line, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia cen i połączeń na Qatar Airways.