Gruponowe Bilety Lotnicze 20% taniej?- sprawdź i porównaj!

Gruponowe bilety PLL LOT?

20% zniżki? Sprawdź jak jest naprawdę!

Kupiłeś kupon rabtowy na bilety lotnicze PLL LOT za 5 zł? Zanim kupisz bilet sprawdź i powrównaj setki innych ofert i nie daj się naciągnąć!

Po sprawdzeniu na stronie przewożnika napisz do nas jaką ofertę otrzymałeś a postaramy się zaproponować jeszcze lepszą cenę bez żadnych kuponów, prawdopodbnie uda się znaleźć lepszą ofertę na innego przewoźnika lub nawet także na PLL LOT, wszystko to dzięki naszemu doświadczeniu w wyszukiwaniu najlepszych taryf, sprawdź, to nic nie kosztuje!

Oferowana na jednym z portali zakupów grupowych zniżka 20% dotyczy zniżki od taryfy, które zaczynają się już od 66 zł na trasach krajowych i 195 zł na trasach europejskich, zatem faktyczna zniżka może Cię wynieść np 15 zł… W tej chwili znaczną cześć kosztów biletu ok 30 do 60% są to podatki, opłaty lotniskowe oraz opłata paliwowa, zniżka ta nie obejmuje tych opłat.

Sprawdź cenę teraz, prześlij nam print screen ekranu ze strony lot.com lub po prostu napisz jaką ofertę otrzymałeś a sprawdzimy czy możemy zaoferowac jeszcze lepszą cenę, koniecznie napisz czy interesuje Cię tylko linia LOT czy także dowolna inna na wybranej trasie.

napisz na adres – biuro@funfly.pl – otrzymasz wycenę rezerwacji w ciągu 1 godziny od otrzymania maila w godzinach pracy biura lub po godzinach biura dzwoń – 606 296 568; 509 070 077

 

groupon bilety lotnicze