plany PLL LOT

Szanowni Państwo,

Jako wieloletni pasjonat lotnictwa, wierzę w powodzenie działań i zmian, jakie wraz z całą załogą podejmujemy, by LOT odzyskał swoją pozycję na rynku.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że w obecnej sytuacji nie możemy pozwolić sobie na niepewność i tymczasowość. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz naszych wspólnych klientów – Pasażerów – chcemy zagwarantować im udaną podróż.

Wśród zmian jakie są niezbędne do osiągnięcia tego celu, szczególnie ważne jest dokonanie modyfikacji filaru każdej linii lotniczej – siatki połączeń.
Przez sezon letni trasy długodystansowe będą obsługiwane przez dotychczas eksploatowane Boeingi 767, na które przedłużyliśmy umowy leasingowe, a także dodatkowe maszyny na które zawarliśmy nowe umowy.

Gwarantujemy tym samym stabilność oraz ciągłość zaplanowanych rejsów długodystansowych. Na rejsach tych nie ma żadnych ograniczeń
w dokonywaniu rezerwacji.
Najważniejsza jest dla nas w tym procesie jest przygotowanie gwarancji dla naszych pasażerów, którzy już wykupili bilety. Dlatego chcę mocno podkreślić że zapewniliśmy ciągłość obsługi na wszystkich rejsach zaplanowanych w sezonie letnim 2013.

W naszej siatce pozostają połączenia najbardziej popularne wśród pasażerów, które cechują się najwyższą rentownością.
Od dziś wprowadziliśmy do systemów rezerwacyjnych tzw. stop booking, na połączenia
z Warszawy do: Doniecka, Kairu, Erewanu oraz na trasie z Krakowa do Paryża.

Nasze służby współpracujące z Państwem na co dzień będą udzielać maksymalnego wsparcia w zakresie informacji, tak abyście mogli Państwo udzielać klientom wiarygodnych
szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Pragnę także dodać, że trwają rozmowy

z przedstawicielami innych przewoźników w zakresie zapewnienia naszym pasażerom wykonania usługi na trasach, które wycofujemy z systemu.

O wszystkich planowanych i podjętych decyzjach, będziemy Państwa informować na bieżąco.
Raz jeszcze dziękuję za zaufanie i partnerstwo oraz wspólne tworzenie niezapomnianego przeżycia, jakim jest podniebna podróż LOT-em.
Jestem przekonany, że pasażerowie, którzy polecą z nami jeden raz będą wracać na pokłady LOT-u, a Państwu podziękują za rekomendację.

Z wyrazami szacunku,
Sebastian Mikosz
Prezes Zarządu PLL LOT S.A.