PLL LOT Promocje

PLL LOT Promocje

W tym miejscu będziwmy opisywać mniej lub bardziej udane promocje, naszych Polskich Linii Lotniczych LOT, przyjrzymy się także rzetelności reklamy i ocenimy prawdziwą wartość.

Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać rezerwacji także w naszym biurze

dane kontakowe funfly.pl

1. Promocja – w środy od 18:00 do 23:59 za pół ceny

Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały nową, atrakcyjną ofertę dla swoich pasażerów. „Szalone środy” to długoterminowa promocja, która umożliwia kupno biletu na określony rejs z 50-procentową zniżką – ale tylko w jeden dzień w tygodniu.

Począwszy od 3 listopada, w każdą środę (z wyjątkiem okresu świątecznego, czyli 15 grudnia – 15 stycznia) podróżni mogą kupić za pośrednictwem strony www.lot.com bilet za pół ceny. Aby jednak skorzystać z tej promocji, należy spełnić określone warunk, miedzy innymi zakup bi;etu na stronie przewoźnika.

Oferta jest ważna do 15 lutego, jednak bez okresu od 15 grudnia do 15 stycznia, w środy pomiędzy godziną 18:00 a 23:59. Zniżka dotyczy tylko określonych rejsów – w każdą kolejną środę na stronie przewoźnika oferowane będą inne kierunki oraz terminy rozpoczęcia i zakończenia podróży.

Podróżni, którzy dokonają zakupu biletu 3 listopada, muszą wybrać rejs rozpoczynający się pomiędzy 22 listopada a 15 lutego. Pobyt w wybranym miejscu musi być dłuższy niż trzy dni i krótszy niż 6 miesięcy.

LOT oferuje także dodatkowe zniżki w ramach promocji „Szalone Środy”. Osoby podróżujące z dzieckiem zapłacą za nie 10 procent promocyjnej ceny biletu, jeśli dziecko ma mniej niż 2 lata, za starsze – 75 procent tej sumy.