Travel Concierge

Travel Concierge

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej unikatowej na polskim rynku usługi – travel concierge.

Program ten stworzony został dla osób ceniących najwyższą jakość usług przez 7 dni w tygodniu.

Naszą specjalizacją jest rezerwacja biletów lotniczych na praktycznie wszystkie linie lotnicze w każdej klasie rezerwacyjnej, od klasy ekonomicznej do klasy biznes oraz first, a także rezerwacja hoteli na całym swiecie, wynajem samochodu oraz ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy zagraniczne, a także dowolne inne usługi które ułatwią Państwu podróż.

Rezerwacji mogą Państwo dokonywać z dowolnego miejsca na świecie na dowolne połączenie lotnicze, jesteśmy agentem IATA z uprawnieniami do wystawiania elektronicznych biletów lotniczych, których nie muszą Państwo posiadać przy odprawie check-in, dzięki czemu wystarczy jeden telefon na kilkadziesiąt minut przed lotem, aby bez formalności na lotnisku móc wejśc na pokład samolotu.

Dzięki specjalnym taryfom jakimi dysponujemy, bilety lotnicze w naszym biurze, są często tańsze niż bezpośrednio w biurze własnym linii lotniczej!

Na Państwa życzenie zarezerwujemy również cały pakiet usług, począwszy od odebrania przez kierowcę z domu, poprzez przelot prywatnym odrzutowcem, rezerwację hotelu za granicą, transfery z lotniska, wynajem samochodu na miejscu i innych usług jakie sobie Państwo zażyczycie,

Nie zostawimy Państwa bez opieki także po rozpoczęciu podróży, wystarczy jeden telefon aby dokonać zmiany powrotu z zagranicy na najbliższy samolot, choćby za kilkadziesiąt minut.


Aby skorzystać z usługi travelconcierge, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu omówienia warunków współpracy.

Michal Szczodrowski

tel. 606 296 568

email: biznes@funfly.pl