Promocje lotnicze Air Canada

Rezerwuj bilety lotnicze Air Canada – tutaj

 

Pragniemy poinformować, iż od 12 Listopada 2009r., Air Canada umożliwia pasażerom wykupienie miejsc o podwyższonym standardzie.

Preferowane miejsca posiadają więcej miejsca na nogi, znajdują się zazwyczaj na przodzie kabiny samolotu lub przy wyjściach ewakuacyjnych.

Usługa dostępna jest już od $25 za osobę.

Uwaga: Dotyczy lotów operowanych wyłącznie przez Air Canada lub Air Canada Jazz.


Zniesienie obowiązku wizowego dla obywateli Polski i Litwy do Kanady

WAŻNE INFORMACJE:

UWAGA: Zwolnienie z obowiązku wizowego dotyczy obywateli Polski oraz Litwy posiadających ważne PASZPORTY BOIMETRYCZNE

Zwolnienie z obowiązku wizowego dotyczy jedynie posiadaczy paszportów biometrycznych (tj. paszportów polskich oraz litewskich wydawanych od 28 sierpnia 2006r., z wyjątkiem paszportów tymczasowych, które nie posiadają cech biometrycznych). Od obywateli Polski oraz Litwy posiadających paszporty bez cech biometrycznych wymagana jest wiza na pobyt czasowy .

Zniesienie obowiązku wizowego dla obywateli Polski oraz Litwy posiadających paszporty biometryczne nie gwarantuje prawa wjazdu do Kanady. Wszystkie osoby odwiedzające Kanadę są w dalszym ciągu zobowiązane do spełniania wymogów związanych z wjazdem na teren kraju. Niektóre kategorie osób, w szczególności osoby, które były w przeszłości deportowane z Kanady lub osoby, które były karane mogą być pozbawione prawa wjazdu do Kanady.

W niektórych sytuacjach urzędnik imigracyjny na granicy Kanady może zażądać uiszczenia kaucji gotówkowej jako gwarancji opuszczenia Kanady po upłynięciu dozwolonego okresu pobytu. Kwota kaucji jest ustalana przez urzędnika na podstawie możliwości finansowych osoby oraz innych uwarunkowań określonych w Przepisach do Ustawy o Imigracji i Ochronie Uchodźców uchwalonych przez Rząd Kanady – Immigration and Refugee Protection.